Tek Mesaj görüntüleme
  #1 (permalink)  
Eski 2 Hafta önce
Mynet soru Mynet soru kullanıcısı çevrimdışı
Senior Member

Giriş tarihi: Dec 2012
Standart Anal fistül hastalığı yaşamaktayım

Öncelikle selam ve sevgiler hocam nezaketiniz için. 1.5 yıldır anal fistül hastalığı yaşamaktayım. Makat kısmında sert ceviz kadar bir belirti olunca ilk olarak ……………………………………de genel cerrah ……………………………………………. adında bir doktora gittim apseyi patlattı ve hiçbir ilaç yazmadan hemen ameliyat dedi ve çevremde bu konuyu araştırmaya başladım hatta en yakın tanıdıklarımda bile bu hastalığı geçirmiş bazıları ameliyat olmadan ilaçlarla iyileşmiş bazıları ameliyat olmuş bir çoğu ameliyattan sonra tekrarlamış bu yüzden pek cesaret edemedim .durum eskiden çok fazla intihap akıntısı vardı bir kaç aydır ,her tuvaletinde sonra pudrasız eldiveni takıp parmağıma …………………………………… döküp parmağımı anal bölgenin içine sokuyorum ve git gide intihap azaldı içeride ……………………………………un bir zararı olurmu buna devam etmeme bir sakınca varmı .inşallah bir iki ay içinde sizin yanınıza gelmek istiyorum bu konuda çok fazla araştirma yaptım herkes sizi tavsiye etti inşallah şifamı sizin yanınızda bulurum .sevgi ve saygılar hocam